Chcesz poszerzyć swoją ofertę i przyciągnąć nowych klientów?

Jako smakosze dobrego piwa, wierzymy, że sukcesem prawdziwie dobrego trunku jest pasja oraz wysokiej jakości naturalne surowce. Stąd też  misją Browaru Toruń jest tworzenie produktów rzemieślniczych, które swoimi właściwościami wpiszą się w nawet najbardziej wymagające gusta, wyróżniając się nie tylko smakiem, ale i będąc częścią toruńskiej historii.Co możemy dla Ciebie zrobić?

Handel Detaliczny

Oferujemy naturalnie warzone niepasteryzowane i niefiltrowane piwo rzemieślnicze w bezzwrotnych butelkach 0,5l. Minimum logistyczne wynosi 36 sztuk, ponadto dostawy realizowane na terenie Torunia oraz okolic są bezpłatne.

Zaopatrzenie Gastronomii

Zaopatrujemy punkty gastronomiczne w świeżo rozlane piwo tj. piwo piernikowe, pszeniczne oraz typu lager. Piwo rozlewamy do kegów 30 lub 20 litrów. Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie miasta Torunia oraz okolic.

Wynajem i Budowa Rollbarów

Wynajmujemy rollbary na imprezy okolicznościowe tj. imprezy firmowe, wesela, urodziny oraz festyny. Ponadto zajmujemy się budową rollbarów na zamówienie, z dostosowaniem pod indywidualne potrzeby klienta.

Warzenie Kontraktowe

Chcesz wyprodukować swoje piwo pod własnymi etykietami?
Skontaktuj się z nami, z pewnością razem coś wymyślimy!

Lane piwo z beczki Browaru Toruń

Zostaw nam wiadomość!

    Twoje imię

    Twój email

    Temat

    Twoja wiadomości

    Wykonanie strony: Czerwiak Studio